Žaibiška Sandros karjera gamyboje: „Iš pradžių nesupratau kodėl man nori pakelti atlyginimą“

Vos prieš metus savo pirmąjį darbą gamyboje Klaipėdoje pradėjusi ir jau antrojo savo karjeros žingsnio laukianti Sandra maloniai sutiko pasidalinti savo sėkmės istorija ir papasakoti apie HEADEX Group suteikiamas karjeros galimybes.

Apie HEADEX Group ji sužinojo Užimtumo tarnyboje (Darbo biržoje), kuomet įmonės atstovai atvyko pristatyti darbo pasiūlymų. Vienas iš pristatytų darbų buvo Laidų rinkinių formuotojo pozicija Klaipėdoje, kuria Sandra kaip tik domėjosi.

Mes pasiūlėme kandidatei tokias pat sąlygas, kurias ji būtų gavusi bandydama įsidarbinti tiesiogiai. Sandra prisipažino: „Turėjau dvejonių, tariausi su aplinkiniais, bet kaip vėliau išsiaiškinau – HEADEX Group nieko nenuskaičiuoja nuo darbo užmokesčio“. Be to, Sandrai paaiškinome, kad įsidarbinus pas mus ji neliks be darbo – visada galime pasiūlyti ir kitą poziciją arba kitą projektą.

Kaip ir bet kur, pradžioje Sandrai teko išmokti daug naujų dalykų: „Buvo nelengva susigaudyti, bet padėjo labai draugiškas kolektyvas. Jau po pirmosios savaitės buvo paprasčiau ir kuo toliau – tuo lengviau“.

Jau po pirmojo mėnesio Sandros darbo rezultatai buvo pastebėti ir įvertinti, pakilo jos darbo užmokestis. „Tiesiog dirbau mėgstamą darbą, tad iš pradžių nesupratau kodėl man nori pakelti atlyginimą“ – juokiasi darbuotoja.

Sandra pasakoja, kad šiame projekte yra daug įvairių pozicijų, sąlygos jose skiriasi priklausomai nuo gaminamos produkcijos. Dalyje pozicijų jūsų laukia labiau monotoniškas darbas, kuriame praverčia pastabumas detalėms, kitose darbas kur kas dinamiškesnis, reikalaujantis greitos orientacijos.

Pati Sandra šiuo metu atlieka ultragarsinio jungčių suvirinimo darbus ir ruošiasi naujam dideliam karjeros žingsniui – netrukus ji užims brigadininko padėjėjos poziciją, kurioje teiks pagalbą mažiau patyrusiems kolegoms.

Sandra gyvena Šilalėje, į darbą ir iš jo važiuoja autobusu – kelionės iš Gargždų, Kretingos, Plungės, Vėžaičių, Priekulės, Rietavo ir daugybės kitų aplinkinių gyvenviečių yra visiškai nemokamos. Kelionės laiką Sandra išnaudoja miegui: “Darbe jaučiuosi labiau pailsėjus, o grįžus namo – lieka daugiau jėgų pramogoms!“.

Paprašyta patarimo svarstantiems dėl darbo HEADEX Group, Sandra nedvejodama atsakė: „Nebijoti. Rizikos nėra jokios, sąlygos vienodos, gaunate visiškai tą patį, o jei vis tiek bijote – prisiminkite, kad visada galite rinktis!”

Norite pradėti savo sėkmės istoriją kartu su HEADEX Group? Su mūsų darbo pasiūlymais susipažinkite čia arba kreipkitės bendruoju telefono numeriu: +370 520 300 70.