Tautvydo sėkmės istorija: „Viskas, ką darai gyvenime, tau turi būti įdomu. Nes jei nebus įdomu, nebus ir rezultato“

Tautvydas kelią HEADEX Group pradėjo panašiai kaip ir daugelis – jį čia atvedė draugų rekomendacijos, noras daugiau užsidirbti, o tuo pačiu ir keliauti bei pažinti pasaulį. Būtent tai Tautvydas šiandien ir daro.

Prasidėjo Tautvydo kelias HEADEX Group nuo pakuotojo pozicijos dar 2018 metais. Iniciatyvos rodymas, užsidegimas bei aukštas rezultatyvumas lėmė, kad jau po pusmečio Tautvydas tapo pakuotojų komandos vadovu. Šiandien Tautvydas dirba kaip pamainos vadovas ir rūpinasi net 54 asmenų komanda: „Dirbu šioje pozicijoje jau virš dviejų metų, man tinka ir patinka ką aš darau. Esu dėkingas HEADEX Group, kad užaugau kaip žmogus, kaip asmenybė šitoje kompanijoje.“

Kalbėdamas apie darbo dieną Tautvydas neslepia, kad čia netrūksta nei iššūkių, nei pergalių: „man darbe patinka, nes kiekviena diena skirtinga, ir visada yra ką veikti, ir visada turi priimti skirtingus sprendimus“. Visgi, svarbiausia, kad būtent šis darbas jam duoda tai, ko vaikinas išvykdamas į Vokietiją ir siekė: „man šitas darbas suteikė galimybę tęsti savo nuosavo namo statybas, turėti atostogas, kurių trokštu bei gyventi pilnavertį gyvenimą, taip pat užaugti kaip vadovui. Žinoma, norint visa tai pasiekti buvo įdėta labai daug darbo.“ Tačiau viskas yra įmanoma, kai yra noro.

Tą įrodo ir kiti Tautvydo pasiekimai: vaikinas nestinga ambicijų darbo vietoje, nestinga jų ir asmeniniame gyvenime. Vienas puikių to įrodymų – 712 kilometrų kelionė į Veneciją. Dviračiu.

Šiaip Tautvydas – aktyvaus laisvalaikio šalininkas: „su kolegomis kiekvieną sekmadienį žaidžiam futbolą, o šeštadienį – krepšinį,  pats asmeniškai dar važinėju dviračiu, kopiu į kalnus. Esu aktyvaus laisvalaikio leidėjas.“ Tokiame kontekste nestebina ir pasirinktas kelionės formatas. Tačiau kodėl keliauti vienam? Ši mintis vaikinui kilo ieškant balanso: kadangi darbe ir taip nestinga bendravimo bei nuolatinio buvimo su kitais žmonėmis, Tautvydui norėjosi atsvaros bei galimybės pabūti vienam su savimi ir savo mintimis.

Kartu su Tautvydu prabėkime per jo įspūdingą 7 dienų kelionę:

Kelionės tikslas – aiškus: iš Vokietijos miesto Vaihingeno pasiekti Italijos Veneciją. „Šis maršrutas –  712 km. Paskaičiavau, kad mindamas po 100 km per dieną per daug neperspausiu savęs, bet negalvojau, kad toks sunkus dviratis bus, ir tokie dideli kalnai“, tuo tarpu kelionės maršrutas dėliojosi per 4 šalis – Vokietiją, Šveicariją, Austriją ir Italiją.

Sunkiausia (o kartu ir smagiausia) kelionėje buvo įveikti kalnus: kalnai buvo 21% statumo ir į juos minti reikėdavo po 3 valandas. Didžiausia problema, kad ten nelabai kur galėdavai prisėsti ar vandens nusipirkti, nes visa vietovė – kaip kanjonas: tik kelias, kelio tvorelė ir skardis. Ne mažiau kelionę sunkino ir 40 kg sveriantis dviratis. Tačiau buvo ir geroji pusė: visada žinojai, kad užvažiavus į kalną lauks leidimasis žemyn ir tos 20 min žemyn atpirkdavo visą kelionę į viršų, visą nuovargį.

Ne mažesnis iššūkis buvo ir nakvynės vietos paieškos, juk vidury miesto palapinės nepasistatysi – tai nėra saugu, todėl prieš temstant tekdavo gerokai pasukti galvą, kur miegoti. Viena įspūdingesnių nakvynių – parduodamo, negyvenamo namo kiemas. Miške rasti vietą nakvynei gerokai paprasčiau. Tačiau čia nuotykių – gerokai daugiau nei negyvenamo namo kieme.

Trečiąją kelionės naktį Tautvydui teko praleisti viduryje miško. Naktis pasitaikė tyli, rami, tačiau 2 valandą nakties aplink palapinę ėmė girdėtis keisti garsai. Pirmoji mintis, aišku, kad gal kokie žmonės. Bet kokie žmonės vidury miško vidury nakties bastytųsi? O ir pasakytų tikriausiai ką nors… Įtempęs ausis Tautvydas klausosi kas vyksta, ir girdi, kaip kažkas lenda prie jo dviračio ir knisa žemą. Supranta – bus gyvūnas. Tyliai prasega palapinę, žiūri.. O ten – šernė su šerniukais gertuves po žemę ritinėja. Kaip sako pats Tautvydas, tai nebuvo pati maloniausia naktis, nes jų buvo gal 7, o jis tik vienas.

Austrijos kalnuose – dar vienas iššūkis, dar vienas nuotykis. Jau vidurdienį tapo aišku, kad kažkaip viena iš dviejų pasiimtų gertuvių – tuščia, todėl ir kelionei numatyto vandens atsargos perpus mažesnės nei reikėtų. Bet ką padarysi, kelionė tęsiasi toliau. Situacija standartinė: vidury kalno baigiasi vanduo, lauke – 26 laipsniai šilumos. Po geros valandos be vandens, kai leistis atgal jau tikrai net ne variantas, priekyje švysteli viltis – kitas dviratininkas. Pasirodo – prancūzas, besistumiantis dviratį, nes padanga sprogus. Situacija pati padiktavo sprendimą: Tautvydas prancūzui paliko naują padangą, nes pats turėjo net dvi atsargines, o mainais gavo vandens. Kelionė buvo išgelbėta, abi pusės liko patenkintos.

Nuotykiai laukė ir pačioje Venecijoje. Lietuvos vėliavėle papuoštas Tautvydo dviratis iš karto sulaukė Venecijoje viešėjusių tautiečių dėmesio: kelias dienas nesiskutusiam, nesipraususiam Tautvydui jie pasiūlė užsukti į savo viešbutį ir ten nusprausti bei pavalgyti. Vaikinas atsisakė, nes iki jo pačio viešbučio buvo belikę tik 2 km, tačiau tuo pačiu labai džiaugėsi, kad net esant ir keli tūkstančiai kilometrų nuo namų visada gali sutikti gerų žmonių, kurie tau bus pasiruošę padėti.  

Tai kokia gi buvo ta visa kelionė? Geriau nei pats Tautvydas to niekas neapibūdins:

„Pasiekus tikslą buvo euforija, bet tuo pačiu ir gaila, jog baigėsi kelionė. Visą kelionę sakiau sau, kad aš turiu taip padaryti, ir nors visas septynias dienas skaudėjo ir kojas,  ir sėdmenis, kartkartėmis galvojau net suktis atgal, bet visada NORAS buvo didesnis už skausmą. Šiaip dviratininkams nėra daug numinti 712 km tiesiąją, bet čia buvo velniškai daug kalnų, kas mane ir nuvargino šitoje kelionėje: ruošdamasis aš po 100 km mindavau visai nesunkiai, bet kai susikroviau daiktus ir visa kita, supratau, kad čia bus reikalų. Iš tikrųjų procesas visas, tos septynios dienos su savimi, su dviračiu, ir su karščiu, ir lietum buvo įspūdingos, nes kiekviena diena kažko mane išmokė. O pagrindinis dalykas, kurį supratau, kad viskas, ką darai gyvenime, tau turi būti įdomu, nes jei nebus įdomu, nebus rezultato. Ir šita taisyklė man galioja visur.“

Tautvydo pavyzdys puikiai iliustruoja, kad nuolatinis noras judėti į priekį, atrasti naujus dalykus bei patirti naujus įspūdžius yra puiki varomoji jėga, leidžianti mums visiems kryptingai judėti užsibrėžtų tikslų link. Tuo tarpu HEADEX Group ar projektuose laukiančios komandos tebus tik pagalba ir palaikymas tų tikslų siekiant: „rekomenduoju ir kitiems žmonėms rinktis HEADEX Group, nes jie  pasirūpina už tave viskuo – nuo įdarbinimo iki gyvenimo būstuose, ar transporto į darbą, tuo tarpu mes – projektuose jau dirbanti komanda – siūlome aktyviai leisti laisvalaikį, prisitaikome prie žmonių, stengiamės visada rasti kompromisą.“

Norite pradėti savo sėkmės istoriją kartu su HEADEX Group ir Jūs? Su mūsų darbo pasiūlymais susipažinkite čia arba galite kreipkis bendruoju telefono numeriu: +370 520 300 70.