Sėkmės istorija: Vigantas džiaugiasi laimę atradęs Vokietijoje

Vigantas savo karjeros kelią pradėjo užsienyje – vyras dirbo laivų įrengimo įmonėje Vokietijoje, tačiau dėl sudėtingų darbo sąlygų nusprendė iš naujo ieškoti naujų iššūkių ir galimybių. Tvirtai nusprendęs pakeisti darbovietę, o gal net ir darbo poziciją, Vigantas pasileido į naujas darbo paieškas: „buvusioje darbovietėje darbo sąlygos buvo sudėtingos – tekdavo dirbti vėjuotu, lietingu oru esant žemai oro temperatūrai, todėl net nedvejodamas kreipiausiai tiesiogiai į HEADEX Group, tikėdamasis visai netrukus sulaukti gero pasiūlymo“. Išsiaiškinę Viganto poreikius ir lūkesčius bei įvertinę turimas žinias bei įgūdžius, pateikėme Vigantui pasiūlymą: „pasiūlymas išties man tiko: ilgalaikis darbas, stabilus darbo užmokestis, kelionės kompensavimas“. Taip ir prasidėjo Viganto kelias link naujų iššūkių ir savęs atradimo galimybių.

Pasiteiravus Viganto, kaip viskas vyko toliau, vyras netuščiažodžiavo: „viskas vyko greitai, sklandžiai ir profesionaliai: dviejų dienų bėgyje gavau darbo pasiūlymą, kuris sudomino ir patiko, tad iškart po jo buvau įdarbintas, o jau sekančią dieną važiavau į projektą, kuriame iki šiol dirbu“. Prieš pradedant darbo paieškas užsienyje, Vigantui buvo svarbu ne tik geros darbo sąlygos bei motyvuojantis darbo užmokestis, bet taip pat ir pati šalis, kurioje tektų gyventi ir kurti ateitį: „Vokietija mane visada žavėjo savo gamta, klimatu, galimybėmis aktyviai praleisti laisvalaikį ir kokybiškai pailsėti, todėl net nedvejodamas ir pasirinkau vykti čia“.

Vigantas Vokietijos projekte dirba pakuotoju ir kaip pats teigia: „dirbu jau ilgą laikotarpį, tad nusiskundimų neturiu, darbas man tinka ir patinka: dirbame po 7,5 val. per dieną, tad tikrai turiu pakankamai laisvo laiko aktyviam laisvalaikiui, kolektyvas išties draugiškas ir vieningas, darbo specifika – nesudėtinga, greitai perprantama – svarbiausia didelis noras ir motyvacija, o visa kita – ateina su patirtimi ir laiku dirbant projekte“.

„Pozicija, kurią užimu, reikalauja atsakomybės jausmo, dėmesio, atidumo bei šiek tiek greičio, tačiau svarbiausia, kad turime visas sąlygas mokytis ir išmokti – viską išmokstame čia, dirbdami kartu“. Šiandien Vigantas jaučiasi esantis teisingame kelyje, yra motyvuotas ir džiaugiasi turintis puikias darbo sąlygas bei kokybišką laisvalaikio praleidimą ir poilsį. Kalbant apie projektą, kuriame Vigantas dirba, vyras išskiria pagrindinius jo privalumus:

  1. Lankstus, draugiškas, komunikabilus kolektyvas – itin palaikome naujai prisijungiančius kolegas: papasakojame darbo ypatumus bei padedame greitai perprasti darbo specifiką;
  2. Nesudėtingas darbas, leidžiantis pasirinkti savo darbo tempą;
  3. Geros darbo sąlygos: dirbame 7,5 val./d. patalpose po stogu, turime kavos bei sriubos aparatus;
  4. Nemokamas apgyvendinimas tvarkinguose būstuose.

Vigantas džiaugiasi ir yra patenkintas pasirinkimu dirbti ir gyventi Vokietijoje: „džiugina ne tik darbas, bet ir pati šalis – kultūra, įspūdinga ir kvapą gniaužianti gamta, vandens telkiniai, parkai – puikios galimybės aktyviai leisti laisvalaikį: važinėjame dviračiais, bėgiojame, o taip pat netoliese yra geležinkelio stotis, tad laisvalaikiu dažnai keliaujame net ir už Vokietijos ribų – Šveicarija vos už 300 km. Tad svarbiausia, kad galiu ir dirbti man patinkantį darbą, ir keliauti – gyvenu strategiškai geroje vietoje“. Pasiteiravus Viganto, kokiomis nuotaikomis šiandien vyriškis gyvena, sulaukėme išties pozityvaus atsakymo: „iš tikrųjų jaučiuosi šventiškos nuotaikos: gyvename linksmai, neturime jokių nusiskundimų ir jau planuojame artimiausias keliones“.

Šiandien Vigantas yra laimingas, turintis galimybes gyventi pilnavertį gyvenimą: „rekomenduoju HEADEX Group visiems, kurie iki šiol dvejoja ar išsigąsta – tai vieta, kurioje pasiūlys ne tik puikias darbo sąlygas, bet ir visas galimybes užsidirbt – dirbu jau ilgai, niekada jokių nusiskundimų neturėjau, į iškylančius klausimus yra reaguojama operatyviai, tad jaučiuosi tikrai gerai“. Ir pabaigai, Vigantas linki kiekvienam atrasti savo kelią į sėkmę: „būti pozityviems, ryžtingiems, atkakliems, nebijoti rizikuoti ir siekti savo tikslų – juk ne veltui yra sakoma: geriau vieną kartą pabandyti ir nusivilti, kad nepavyko nei nepamėginti ir visą gyvenimą gailėtis, kad nepabandei“.

Norite pradėti savo sėkmės istoriją kartu su HEADEX Group ir Jūs? Su mūsų darbo pasiūlymais susipažinkite čia arba galite kreipkis bendruoju telefono numeriu: +370 520 300 70.