Sėkmės istorija: surizikavęs išvykti į užsienį, Artūras čia sėkmingai dirba ir gyvena jau 6-ius metus

Energingas ir linksmas, vienoje vietoje nusėdėti nemėgstantis Artūras prieš išvykdamas dirbti į užsienį turėjo nemažai dvejonių, ypač jį gąsdino mintis apie gyvenimą su nepažįstamais žmonėmis. Visgi, noras save išbandyti nugalėjo!

Išsirinkti įmonę darbo paieškoms nebuvo sunku: į HEADEX Group vaikinas atėjo paskatintas savo draugo, kuris čia jau buvo pradirbęs ne vienerius metus. Neilgai trukus Artūrui buvo pasiūlyta darbo vieta ir jis išvyko į Vokietiją dirbti elektro krautuvo vairuotoju.

Per 6-ius darbo Vokietijoje metus Artūras išbandė ir skirtingus projektus, ir skirtingo tipo krautuvus: šiandien vaikinas vairuoja aukštuminį krautuvą ir džiaugiasi ne tik darbo sąlygomis, tačiau ir draugišku bei darbščiu kolektyvu. 

Ne mažiau nei pats darbas vaikiną džiugina tiek pasirinkta darbui šalis, tiek ir miestas, kuriame jis šiuo metu gyvena. Kaip sako jis pats: „ Vokietija iškart sužavėjo, kai tik įvažiavau į ją pirmą kartą, o Heilbronn’as – gražus miestas kalnų apsuptyje, kuriame yra visokiausios veiklos“. Nuostabi gamta, įkvepianti architektūra, druskos kasyklos ir vynuogynai, o ką jau kalbėti apie mieste nuolat šurmuliuojančius žmones – daugiau nei 1200 metų senumo miestas tikrai turi ką pasiūlyti čia atvykusiems.

Šiandien Artūras džiaugiasi prieš 6-ius metus priimtu sprendimu, o visiems, vis dar svarstantiems apie galimybę vykti dirbti į užsienį pataria „nebijoti ir tiesiog pabandyti“!

Norite pradėti savo sėkmės istoriją kartu su HEADEX Group? Su mūsų darbo pasiūlymais susipažinkite čia arba galite kreipkis bendruoju telefono numeriu: +370 520 300 70.