Kaip praleisti išeigines Vokietijoje? Idėja nuo HEADEX Group darbuotojų!

Esame sukaupę ilgametę patirtį, todėl žinome, užsienio projektų darbuotojams nusprendusiems apsigyventi svečioje šalyje, toli nuo namų, tenka priprasti ne tik prie naujo darbo bei kolektyvo, bet ir prisitaikyti prie kitokios aplinkos, kultūros. Kad adaptacijos procesas būtų lengvesnis ir smagesnis, mes skatiname HEADEX Group komandą savo laisvalaikį leisti aktyviai bei prasmingai.

Pavyzdžiui vasarį mūsų projekte Vokietijoje dirbanti pakuotojų komanda susiorganizavo išvyką į netoliese esančią lankytiną vietą – geležies rūdos kasyklą! Nors oras buvo vėsus ir vėjuotas, tai nesutrukdė 30-čiai darbuotojų susikooperuoti ir automobiliais pasiekti Kleinenbremen kaimą. Čia jie turėjo galimybę pasivaikščioti po istorines, pokario laikus menančias geležies rūdos kasyklas, kuriose vokiškai kalbantys darbų vadovai tapo ir vertėjais. Jie pasakojo apie praeityje veikusios istorinės kasyklos įdomybes.

Ši išvyka ne tik įnešė spalvų į kasdienybę, bet ir praplėtė darbuotojų akiratį – jie turėjo galimybę aplankyti visai šalia jų esančias įdomias vietas, susipažinti su apylinkių, kuriose gyvena, istorija. Kelionė taip įkvėpė, kad jau pakeliui į namus visi ėmėsi kurpti planus kur vyks kitą savaitgalį.

Džiaugiamės matydami, kad mūsų darbuotojai ne tik stabiliai dirba ir komfortiškai gyvena, bet taip pat randa laiko susiorganizuoti smagias išvykas. Jose noriai susipažįsta su nauja kultūra, lanko įdomias vietas, plečia akiratį ir turiningai leidžia savo laisvalaikį.

Norite pradėti savo sėkmės istoriją kartu su HEADEX Group? Su mūsų darbo pasiūlymais susipažinkite čia arba galite kreipkis bendruoju telefono numeriu: +370 520 300 70.