Sėkmės istorija: kodėl Airidas vis grįžta į tą patį projektą?

Kaip ir dažnas iš mūsų, baigęs mokslus Airidas pradėjo dairytis darbo, tačiau iš karto susidūrė su problema. Susirasti gerai apmokamą darbą iškart po mokslų buvo sunku, todėl vaikinas pradėjo svarstyti galimybę vykti dirbti į užsienį.

HEADEX Group darbo paieškoms Airidas pasirinko ne atsitiktinai: savo draugų rate jis turėjo tokių, kurie čia jau sėkmingai dirbo, todėl paklausęs draugų rekomendacijų nusprendė taip pat prisijungti prie HEADEX Group komandos. Neilgai trukus vaikinas išvažiavo dirbti į Vokietiją kaip saldžios produkcijos pakuotojas.

Nors šis darbas reikalauja tiek didelės fizinės, tiek psichologinės ištvermės, Airidas sako, kad „prie visko priprantama ir darbas pasidaro nebetoks sunkus“, o tuo pačiu išskiria ir kitus projekto privalumus, kurie vis skatina sugrįžti atgal:

1. Puikus darbų vadovas.

2. Draugiški kolegos.

3. Tvarkinga ir patogi darbo aplinka.

4. Darniai dirbanti komanda.

O po darbų vaikinas retai kada sėdi namuose, nes laisvalaikį mėgsta leisti aktyviai: „dažnai keliaujame – daug aplink gražios aplinkos, daug turistinių vietų, susitinkame su bendradarbiais, leidžiame laiką kartu: linksminamės, juokaujam ir džiaugiamės“.

Tuo tarpu planuojantiems vykti dirbti į užsienį Airidas pataria atidžiai klausytis projektų pristatymų ir iš anksto įvertinti tiek jų pobūdį, tiek jų atitiktį savo lūkesčiams: „nusiteikite darbui, nes tai nebus atostogos, ir visada laikykitės tikslo, dėl kurio čia važiuojate“ – sako jis.

Norite pradėti savo sėkmės istoriją kartu su HEADEX Group? Su mūsų darbo pasiūlymais susipažinkite čia arba galite kreipkis bendruoju telefono numeriu: +370 520 300 70.