Sėkmės istorija: kiekviena komandos lyderės Vaidos diena –galimybė išmokti kažką naujo

Baigusi mokslus Vaida įsidarbino telekomunikacijų srityje, tačiau ilgainiui monotoniškas darbas jai pabodo: mergina pradėjo mąstyti apie galimas alternatyvas ir pamažu brandino mintį apie galimybę dirbti užsienyje.

Išsiklausinėjusi draugų, kurie jau dirbo HEADEX Group, apie darbo pozicijas, mergina galiausiai ryžosi surizikuoti ir kreipėsi į artimiausią filialą: „pirmą kartą vykstant į užsienį norėjosi vykti ten, kur yra bent vienas kitas pažįstamas, todėl iškart buvau užsibrėžusi tikslą – VOKIETIJA“. Vaida išvyko dirbti pakuotoja, o po pusės metų ji – jau komandos lyderė: pasikeitė per tą laiką ne tik pareigos, tačiau ir projektas.

Komandos lydere Vaida dirba jau pusantrų metų. Kasdien mergina susiduria vis su kitokiomis situacijomis ir naujais iššūkiais, tačiau būtent tai Vaidai labiausiai ir patinka: „kasdien atsitinka vis kažkas netikėto, kas atrodo kaip vienas didžiausių iššūkių, tačiau atėjus naujai patirčiai supranti, jog vėl gavai progą mokytis kažko naujo“. Būtent faktas, kad kasdien išmoksti kažką naujo ir tai, kad darbe nėra monotonijos, merginai yra labiausiai patinkanti darbo dalis.

Vaida džiaugiasi ir tuo, kad darbe kasdien tenka susidurti su įvairiomis asmenybėmis, o kiekvienas toks žmogus leidžia pasisemti vis kitokios patirties ir į pasaulį žiūrėti iš įvairių perspektyvų. Mergina juokiasi, kad darbe jai tenka pabūti „vadove, mama, drauge, psichologe ir dar bala žino kuo“: ji rūpinasi ne tik darbų planavimu ir organizavimu, tačiau ir įvairių iškylančių problemų sprendimu, derina darbuotojų apgyvendinimus bei pasitinka naujokus.

Ne mažiau nei darbas ir jame kylantys iššūkiai, Vaidą džiugina ir darbui pasirinkta šalis. Po dviejų Vokietijoje praleistų metų mergina drąsiai teigia, kad ją čia „labiausiai žavi pati žmonių kultūra bei požiūris į gyvenimą – jie į viską žiūri daug paprasčiau“. Tuo tarpu Brandenburg‘o žemėse, kur šiuo metu mergina ir gyvena, yra gausu įvairių parkų, alėjų ir miškų. Mergina sako, kad „ta žaluma tiek miestuose, tiek ir už jų tikrai žavi ir atpalaiduoja po dienos šurmulio“.

Tačiau vien gamta Vaida neapsiriboja ir laisvalaikį yra linkusi leisti įvairiai: „kartais tiesiog guliu lovoje prie televizoriaus, o kartais keliauju po apylinkes ar tolimesnius miestus, norėdama pamatyti įvairias lankytinas vietas. Tikrai pasitaiko ir tokių laisvadienių, kai paprasčiausiai tvarkausi namus ar keliauju į plovyklą ir pusdienį blizginu automobilį“.

Mergina negaili patarimų ir kitiems, planuojantiems vykti į užsienį, žmonėms: „kadangi dabar labai populiaru klausti nuomonių Facebook grupėse, niekada nepraleidžiu progos patarti kitiems norintiems keliauti. Visada turiu vieną vienintelį patarimą – surizikuokite“. Vaida atkreipia dėmesį, kad jei projektas netenkina – visada galima kreiptis dėl kito ir pabrėžia, kad „pasirinkimo galimybė yra pats geriausias garantas, jog galiausiai rasi tai, ko ieškojai“.

Jos pačios istorija yra puikus to pavyzdys: „pati nuo pat pradžių buvau įsitikinusi, jog niekada gyvenime nedirbsiu taros rūšiavimo sandėlyje, tačiau aplinkybės susiklostė taip, jog išvykau dirbti būtent ten… Bet kaip sakoma, nėra to blogo, kas neišeitų į gera: jau pusantrų metų čia dirbu ir tikrai neplanuoju niekur iš čia išvykti“.

Norite pradėti savo sėkmės istoriją kartu su HEADEX Group? Su mūsų darbo pasiūlymais susipažinkite čia arba galite kreipkis bendruoju telefono numeriu: +370 520 300 70.