Sėkmės istorija: karjerą HEADEX Group Valerijus pradėjo anksčiau, nei tikėjosi pats

Valerijų visada žavėjo tiek pati Vokietija, tiek ir ten gyvenančiųjų mentalitetas, todėl nusprendęs šioje šalyje ieškoti darbo vyras nebuvo labai išrankus – „ieškojau bet kokio darbo su galimybe išvykti ten“.

Kadangi studijų laikais Valerijus jau buvo išbandęs prekių surinkėjo poziciją, nusprendė panašios pozicijos ieškoti ir Vokietijoje. Tačiau HEADEX Group vyrui turėjo kitų planų: kadangi Valerijus išsiskyrė ne tik organizuotumu, bet ir buvo labai motyvuotas bei  mokėjo vokiečių kalbą, jam nedideliame projekte buvo pasiūlyta darbų vadovo vieta. „Jaučiausi gerai, nes kiekvieną nukrypimą nuo standartinės situacijos aš priimu kaip iššūkį“ – sako vyras.

Būtent užsibrėžtų tikslų siekimas ir atsakingas požiūris į darbą ir lėmė, kad jau po pusės metų Valerijui buvo pasiūlytos projektų vadovo pareigos. Vyras neslepia, kad šiandien jam sekasi išties gerai ir džiaugiasi, kad naujoje pozicijoje gali panaudoti studijų laikais įgytas žinias: „esu projektų vadovas Vokietijoje ir man tas labai patinka, kadangi galiu panaudoti įgytas Vilniaus kolegijoje verslo vadybos fakultete ir Mykolo Romerio universitete studijų laikais įgytas žinias, tokias kaip psichologija, verslo, personalo, logistikos, marketingo vadyba ir šiose sferose naudojama teisė“. Tuo tarpu laisvalaikiu, nors jo neturi labai daug, Valerijus išnaudoja Vokietijos ir kitų šalių pažinimui, mat itin mėgsta keliauti.

Valerijus įspėja – norint užsidirbti reikia daug ir dirbti, nepriklausomai nuo to, ar tas darbas yra užsienyje, ar Lietuvoje. „Lengvų darbų nebūna ir pinigais užsieny nelyja“ sako jis, todėl planuojantiems dirbti užsienyje pataria turėti ne tik tvirtą apsisprendimą ir pasiryžimą, tačiau ir nebijoti sunkumų, kad vos tik atvažiavus nereikėtų bėgti atgal. 

Norite pradėti savo sėkmės istoriją kartu su HEADEX Group? Su mūsų darbo pasiūlymais susipažinkite čia arba galite kreipkis bendruoju telefono numeriu: +370 520 300 70.