Sėkmės istorija: karjerą HEADEX Group pradėjo skiriami kone tūkstančio kilometrų

Įsidarbinęs HEADEX Group Artūras į Vokietiją atvyko kaip tik per savo 30-ąjį gimtadienį, o Marija tais pačiais metais pradėjo darbuotis mažoje kepyklėlėje Olandijoje. Projekte vyras turėjo išmokti vairuoti aukštuminį šoninį el. krautuvą kol jo žmona už tūkstančio kilometrų kepė vaflius, bandeles, sausainius ir itališkus batonus.

Vos po kelių valandų praktikos Artūras ėmėsi iškrauti produkciją iš sunkvežimių – tuo metu jis negalvojo, kad šį, kantrybės ir ištvermės reikalaujantį darbą, teks daryti trejus metus. Marijai teko kiek paklajoti – kai nusprendė išvykti pas vyrą: „Projekto vadovai  nenorėjo manęs paleisti, nes dirbti sekėsi puikiai.“ Atvykusi į Vokietiją ji pradėjo bandytis įvairius pakavimo darbus. Per kelerius metus sutuoktiniai išmoko kalbėti vokiškai ir šis įgūdis neliko neįvertintas – Artūrui buvo siūlyta įsidarbinti vokiškoje įmonėje, tačiau vyras suprato, kad šis kelias ne jam: Turiu kitas vertybes, todėl nusprendžiau tęsti darbus HEADEX Group“. Toks lojalumas atvėrė naujas karjeros duris – šiemet Artūras tapo projekto vadovu. Jis džiaugiasi, kad: Tai visai kitoks darbas – bendrauju su įvairiais žmonėmis. Tiek darbuotojais, tiek vadovais.“

Marijos potencialas taip pat buvo pastebėtas ir ji netruko užimti saldumynų pakuotojos pozicijos. Pademonstravusi didžiulį ryžtą ir begalinį užsispyrimą Marija tapo visos komandos vadove ir šiuo metu atsakingai „vairuoja“ savo kolektyvą, kuris ne tik pasiekia, bet ir viršija numatytus rezultatus.

Nors Artūras ir Marija dirba daug, tačiau randa laiko pasimėgauti aktyviu laisvalaikiu. Po sunkios darbo dienos pasilepina ne tik geru filmu ar knyga – abu dievina sportą –  ypač mėgsta važinėtis dviračiais, o Artūras gali pasigirti pergalėmis ir žaidžiant stalo tenisą. Šiuo metu jis turi reitingą ne tik Lietuvoje, bet žais jau antrąjį sezoną Vokietijoje ir atstovaus savo miesto klubą: „Labai esu tuo patenkintas – galiu žaisti toliau dirbdamas Vokietijoje ir turėti reitingą ne tik savo šalyje, bet jau ir Vokietijoje.“

Tiek Artūras, tiek Marija dėjo milžiniškas pastangas ir siekė savo tikslų. Galbūt pradžia nebuvo lengva, tačiau jie kantriai ir užtikrintai ėjo sėkmės link ir šiandien savo pavyzdžiu gali įkvėpti kitus.

Norite pradėti savo sėkmės istoriją kartu su HEADEX Group? Su mūsų darbo pasiūlymais susipažinkite čia arba kreipkitės telefonu +370 520 300 70.