Sėkmės istorija: džiugesio ir galimybių pilnos Emilijos darbo dienos

Emilija į užsienį nusprendė vykti dėl labai paprastos priežasties – mergina norėjo susitaupyti pinigų: „Buvau ką tik baigusi mokyklą ir įsidarbinti Lietuvoje kur nors, kur gaučiau pakankamai didelį atlyginimą, be ankstesnės darbo patirties buvo praktiškai neįmanoma. O užsienyje vidutinis gyventojų atlyginimas didesnis, tad ir nekvalifikuotas darbas apmokamas geriau.“

Po įtemptų darbo paieškų Emilija jau buvo bepasirašanti sutartį su automobilių gamykla Suomijoje, kai jos dėmesį patraukė HEADEX Group reklama. „Turėjau apsispręsti: buvo paskutinė diena pasirašyti minėtai darbo sutarčiai, arba laukti atsakymo, ar HEADEX Group patvirtins mano poziciją projekte. Pasirinkau rizikingesnį variantą – palaukti, nes HEADEX Group siūlomos sąlygos buvo visais atžvilgiais geresnės už Suomijos variantą. Ir tai vienas geriausių mano priimtų sprendimų“, – sako Emilija, kuri jau daugiau nei metus sėkmingai dirba Olandijoje.

Negaili gerų žodžių Emilija nei apie projektą, nei apie patį darbą ar šalį, kurioje ji šiuo metu gyvena, ir vardina pagrindinius privalumus:

  1. Projektas – nerealus. Darbuotojai čia beprotiškai draugiški ir linksmi, kolektyvas atsipalaidavęs, nėra čia nei nuolatinio streso, nei psichologinio spaudimo. Aukštesnieji prižiūrėtojai nuolat domisi darbuotojais, iškilus problemoms gali drąsiai į juos kreiptis.
  2. Dabartinė darbo pozicija man irgi nepaprastai patinka. Esu žmogus, mėgstantis prisiimti atsakomybę ir ką nors planuoti, todėl smagu, kad ilgainiui darbo vietoje įgijau pasitikėjimo, laisvės bei atsakomybės. O ir pats darbas nėra monotoniškas, kaip dažnai yra sakoma.
  3. Tik atvykus į Olandiją supratau, kad tai yra mano šalis – patinka man jos klimatas, žmonių charakteris, įpročiai, kultūra, šventės, nacionalinė virtuvė, gamta… Dar dievinu olandų kalbą. Nuo pat įsėdimo į lėktuvą aktyviai jos mokausi, man patinka jos skambesys bei įvairūs niuansai, ir džiaugiuosi, kad ji man padeda dar geriau suprasti šią šalį.

Agentūros pasirinkimą Emilija taip pat vertina kaip didžiulį privalumą: „Kalbant apie HEADEX Group, vienas geriausių dalykų yra operatyvumas. Iškilus klausimams ar neaiškumams, galiu drąsiai kreiptis ir greitai sulaukiu malonaus atsakymo. Taip pat nepasiteisino ir nei vienas iš pradėjus dirbti kilusių nuogąstavimų: ir alga mokama sąžiningai, ir darbo valandas priskaičiuoja tiksliai, ir tikrai nesijaučiu palikta likimo valiai.“

Šiuo metu Emilijai puikiai sekasi. Kaip sako ji pati: „Kiekvieną dieną darbe jaučiuosi taip, tarsi būčiau būtent savo vietoje. Žinau savo darbus, puikiai sutariu su bendradarbiais, kasdien būna ir iš ko pasijuokti, ir ką smagaus nuveikti. O ir po darbo lieka daug laiko pailsėti ar nuveikti ką smagaus.“

Laisvalaikiu mergina mėgsta užsiimti kūryba, žiūrėti filmus, skaityti knygas, domėtis mokslu ir būti gamtoje: „Labai mėgstu būti gamtoje, o tai labai patogu, kadangi Olandijoje itin daug dviračių takų, kuriais gali keliauti ir mėgautis kvapą gniaužiančiais vaizdais, ramybe, tyla ir visišku atotrūkiu nuo miesto šurmulio.“

O štai planuojantiems vykti dirbti į užsienį Emilija pataria įvertinti savo galimybes, iš anksto susipažinti su vieta, į kurią yra vykstama, nebijoti kalbėti angliškai bei į darbą žiūrėti „kaip į patirtį ir galimybę pažinti žmonių įvairovę, pažinti save, pasisemti žinių apie kitas kultūras ir gyvenimą apskritai“ ir linki, „kad ir kitiems gyvenimo metas, praleistas dirbant užsienyje, būtų kupinas džiugesio ir pasitenkinimo“, kaip ir jai pačiai.

Norite pradėti savo sėkmės istoriją kartu su HEADEX Group? Su mūsų darbo pasiūlymais susipažinkite čia arba galite kreiptis bendruoju telefono numeriu: +370 520 300 70.