Sėkmės istorija: 7-eri Andriaus darbo Olandijoje metai

Nusprendęs darbą Lietuvoje keisti į darbą užsienyje Andrius iš karto kreipėsi į HEADEX Group: „HEADEX Group pasirinkau dėl to, kad mano brolis jau tuo metu dirbo per šią įmonę Olandijoje ir jis buvo patenkintas viskuo: darbo sąlygomis, būstu, HEADEX įmone. Buvo tik geriausi atsiliepimai, dėl to nusprendžiau pabandyti ir aš“. Andriaus „bandymas“ pasitvirtino 100%, o šiuo metu jis mini jau 7-ąsias darbo HEADEX Group komandoje metines.

Vaikinas džiaugiasi, jog per šiuo metus jis ne tik išmoko ir sužinojo daug naujų dalykų, pažino Olandiją, tačiau ir žymiai patobulino anglų kalbą. Ne mažiau nei tuo, Andrius džiaugiasi ir pačiu projektu, kuriame dirba, bei vardina pagrindinius jo privalumas:

  1. Darbuotojai čia geri, atsakingi ir sąžiningai dirbantys, be to, draugiški ir linkę vieni kitiems padėti.
  2. Darbas vyksta vėsiose patalpose, todėl čia niekada nebūna nei tvanku, nei sekinančiai karšta.
  3. Ceche nuolat groja muzika, kuri kuria teigiamą nuotaiką bei prideda papildomos energijos dirbant.

Andrius juokiasi, kad dar geriau būtų tik tuo atveju, „jei būtų galima patiems išsirinkti muzikos stilių.“

Laisvalaikį Andrius dažniausiai išnaudoja savo pomėgiams: „Turėdamas laisvesnio laiko dažniausiai važiuoju žvejoti – nuo vaikystės tuo užsiiminėju – tai yra veikla, kuri man padeda atsipalaiduoti ir prasiblaškyti. Be to sportuoju, dar labai mėgstu krepšinį, todėl nepraleidžiu progos savaitgalį įsijungti krepšinio rungtynių.“

Andrius šiandien džiaugiasi, kad prieš 7-ius metus pasirinko HEADEX Group: „jei kyla klausimai – visada gaunu atsakymus, jei reikia – pateikia reikalingą informaciją, atsiunčia dokumentus. Visada padeda!“. Tuo tarpu galvojantiems rinktis darbą užsienyje, vaikinas pataria atsakingai žiūrėti į darbą ir stengtis – juk, galiausiai, tai ir yra sėkmės receptas.

Norite pradėti savo sėkmės istoriją kartu su HEADEX Group ir Jūs? Su mūsų darbo pasiūlymais susipažinkite čia arba galite kreipkis bendruoju telefono numeriu: +370 520 300 70.