Apie prekių surinkėjo darbą nuo A iki Z

„Headex Group“ Belgijoje ir Vokietijoje įdarbino jau per 150 prekių surinkėjų, o laisvų darbo vietų tik daugėja. Nors apie būsimas pareigas įdarbinimo agentūros atstovai smulkiai papasakoja dar pirmojo pokalbio metu, pravartu pozicija pasidomėti iš anksto.

Kas gali dirbti? Prekių surinkėjo poziciją gali užimti ir vyrai, ir moterys, kurie atitinka keliamus reikalavimus. Projektuose, kuriuose reikalinga didesnė fizinė jėga, paprastai dirba tik vyrai.

Prekių surinkėjo pareigos:

  • Logistikos sandėlyje surinkinėti prekes pagal skenerius, balso komandas ar pateiktus lapus su produkcijos sąrašu;
  • Tvarkingai sudėti prekes ant palečių, jas paruošti pakrovimui į sunkvežimius ar sandėliavimui;
  • Gali tekti važinėti elektriniais arba mechaniniais vežimėliais, vairuoti elektrokrautuvus.

Su kokiomis prekėmis dirbama? Vaisvandeniais, vaisiais ir daržovėmis, galanterija, alkoholiniais gėrimais, buitine chemija, higienos prekėmis, baldais.

Ar reikalinga darbo patirtis? Prekių surinkėjo patirtis – didelis privalumas, tačiau jei kandidatas yra pakankamai motyvuotas, jis siunčiamas į specialius mokymus. Taip nuvykęs į darbo vietą jau būna susipažinęs su darbo pobūdžiu.

Yra projektų, kuriems būtinas krautuvo vairuotojo pažymėjimas ar specifiniai įgūdžiai, pvz., gebėjimas naudotis skeneriu, tad kiekvienas besikreipiantysis yra testuojamas.

Galimi iššūkiai:

  • Darbas reikalauja ne tik didelės ištvermės, bet ir atidumo, kadangi klaidų taisymas atima nemažai laiko;
  • Dažnai atlyginimas tiesiogiai priklauso nuo surinktų prekių kiekio, tačiau „Headex Group“ siunčia tik patyrusius ar gerai apmokytus darbuotojus, sugebančius dirbti reikiamu tempu;
  • Kai kuriuose sandėliuose surinkinėjama pagal balso komandas, tad prieš išvykstant būtina išmokti skaičius ir pagrindines komandas vokiečių ar belgų kalbomis. Mokomąją medžiagą paprastai parūpina įdarbinimo agentūra.

Kodėl verta dirbti su „Headex Group“? Užtikrinamas legalus darbas su visomis socialinėmis garantijomis, o įsidarbinusiems užsienyje suteikiama gyvenamoji vieta.

Daugiau laikinojo įdarbinimo pliusų rasite čia.

Susidomėjote? Prekių surinkėjo darbo pasiūlymų ieškokite čia arba kreipkitės telefonu +370 5 2734911.