Po darbo stipriname komandinę dvasią po krepšiais

Iš kandidatuojančių į daugelį darbo pozicijų dažniausiai tikimės greitos orientacijos, atidumo bei gebėjimo dirbti komandoje. Visų šių savybių bei eilės kitų gebėjimų prireikė mūsų kolegoms, šiuo metu dirbantiems Olandijoje ir spalį dalyvavusiems atrankoje į vietinio krepšinio klubo „Gennep Cougars“ komandą.

Idėja suteikti mūsų darbuotojams galimybę ne tik žaisti krepšinį, tačiau ir turėti profesionalų trenerį, gimė dėl kelių priežasčių. Visų pirma, kolegas skatiname laisvalaikį leisti sveikai ir turiningai. Antra, žaidžiant krepšinį, kaip ir bet kuriame kitame komandiniame žaidime, lavinama tarpusavio pagalba ir bendro tikslo siekimas – įgūdžiai, praverčiantys dirbant bet kuriame kolektyve. Galiausiai, komandą buriame tam, kad užsienyje esantys darbuotojai nesijaustų nutolę nuo Lietuvoje antrąja religija laikomos sporto šakos.

Kartu su partneriais „Flux EU“ organizuotos treniruotės metu darbuotojai, norintys tapti komandos nariais, turėjo pademonstruoti ištvermę, gebėjimus valdyti kamuolį bei ryžtą siekti aukštumų. Sportinį jų pasirengimą vertino profesionalus treneris Nikola Radič, anksčiau dirbęs su tokiomis NBA žvaigždėmis kaip Predrag Danilovič ir Nenad Krstič. Trys geriausiai pasirodę žaidėjai gavo pasiūlymus žaisti vietinėje komandoje „Gennep Cougars“, o likusiems suorganizuotos reguliarios treniruotės, vedamos N. Radič. Galbūt ateityje „HEADEX Group“ darbuotojai taps NBA žvaigždėmis? Tikimės didelių pasiekimų ir būsimų pergalių!

Norite dirbti pelningai, o laisvalaikį leisti turiningai – kviečiame prisijungti prie HEADEX Group. Su mūsų darbo pasiūlymais susipažinkite čia arba kreipkitės telefonu +370 520 300 70.