Viskas, ko norėjote paklausti apie palečių remontuotojo darbą

Kasmet vis daugiau žmonių renkasi laikinąjį įdarbinimą, dar vadinamą darbuotojų nuoma. Nors netrūksta sėkmės istorijų, prieš pasirašant sutartį verta pozicija pasidomėti iš anksto.

Kur dirbsiu?

Kartu su dar 80 „Headex Group“ įdarbintų palečių remontuotojų galima dirbti Vokietijoje ir Olandijoje.

Ar man tinka ši pozicija?

Kadangi darbas reikalauja didelės fizinės ištvermės, į šią poziciją priimami tik vyrai. Paprastai į projektus siunčiami palečių remontininkai, turintys bent 6 mėnesių darbo patirtį, tačiau įrodžiusiems motyvaciją organizuojami specialūs apmokymai Vilniuje.

Vokietija ar Olandija?

Vokietijoje paletės tik remontuojamos. Darbo vietoje tenka pritvirtinti nulūžusią lentą, pakeisti kaladėlę ir pan. Tuo tarpu Olandijoje be remonto darbų vyksta padėklų gamyba. Paletės gaminamos tiek rankiniu būdu (prie darbastalio su pneumatiniais įrankiais), tiek automatine linija. Šiuo atveju darbuotojas turi užtikrinti sklandų linijos veikimą – užkrauti lentas, reguliuoti nustatymus bei surasti gedimą.

Su kokiomis paletėmis dirbsiu?

Dirbama su trijų rūšių paletėmis – euro, industrinėmis ir Diuseldorfo. Visi padėklai skiriasi dydžiu.

Paletės

Galimi iššūkiai:

  • Spartus tempas – per dieną tenka suremontuoti virš 180 palečių. Yra vietų, kur užmokestis priklauso nuo atlikto darbo, tad taip suteikiama galimybė daugiau uždirbti (kitur valandinis atlyginimas);
  • Pozicija reikalauja atsargumo ir atidumo, kadangi dirbama su aštriais pjūklais ir pneumatiniais įrankiais. Todėl į projektus siunčiami tik patyrę arba gerai apmokyti darbuotojai.

Darbo pliusai:

  • „Headex Group“ siūlo darbas legalų darbą bei užtikrina visas socialines garantijas;
  • Įsidarbinusiems užsienyje suteikiama gyvenamoji vieta;
  • Pasibaigus projektui laikinieji darbuotojai turi galimybę įsidarbinti tiesiogiai.

Palečių remontuotojo darbo pasiūlymų ieškokite čia arba susisiekite su „Headex Group“ atstovais telefonu +370 5 2734911.