Viskas, ką reikia žinoti apie krautuvo vairuotojo darbą

Internete akys raibsta nuo daugybės darbo užsienyje pasiūlymų. Net jei ir išsirinkote patikimą įdarbinimo agentūrą, apie būsimas pareigas būtina sužinoti nuo A iki Z. Susidomėję krautuvo vairuotojo pozicija atsakymus į visus rūpimus klausimus ras šiame blogo įraše.

Ką veiksiu darbo metu?

Pagrindinė krautuvo vairuotojo užduotis – greitai ir saugiai nugabenti prekes į nustatytą vietą. Taip pat kroviniai keliami į stelažus, kurių aukštis siekia iki 12 metrų. Dirbama su pačiais įvairiausiais produktais: automobilių detalėmis, baldais, statybinėmis medžiagomis, maisto produktais ir t.t. Darbuotojai sėda už šešiašakių, aukštuminių ir sunkiasvorių krautuvų vairo.

Ko reikia norint įsidarbinti?

  • Būtina laikyti testą, kuris vyksta kandidatui patogioje vietoje. Jo metu testuotojų komanda patikrina būsimojo krautuvo vairuotojo įgūdžius: greitį, manevringumą, fiksuoja daromas klaidas;
  • Net ir labiausiai patyrusiam kandidatui reikia krautuvo vairuotojo pažymėjimo. Jei anksčiau dirbta be jo, „Headex Group“ nukreipia į specialius centrus, kuriuose galima greitai išsilaikyti teises. Įsidarbinus pakuotoju ar prekių surinkėju ateityje sudaroma galimybė pereiti į krautuvo vairuotojo poziciją.

Kitų įdarbinimui reikalingų dokumentų sąrašą rasite čia.

Kur dirbsiu?

Didžioji dalis krautuvo vairuotojų (šiuo metu „Headex Group“ jų yra apie 180) dirba Vokietijoje, tačiau padedama įsidarbinti ir Lietuvoje bei kitose ES šalyse.

Kokie šio darbo pliusai?

  • Darbas legalus, užtikrinamos visos socialinės garantijos;
  • Dirbama su nauja modernia technika;
  • Įdarbinimo agentūra suteikia gyvenamąją vietą (įsidarbinus užsienyje);
  • Vokietijoje ir Olandijoje krautuvo vairuotojo atlyginimas 2-3 kartus didesnis nei Lietuvoje.

Su kokiais iššūkiais susidursiu?

  • Darbas reikalauja nemažai atsakomybės, ypač kai dirbama su brangiais kroviniais. Kita vertus, laikant krautuvo vairuotojo pažymėjimą būsimi darbuotojai yra apmokomi, tad klaidų tikimybė ypač sumažėja;
  • Dirbantiems užsienyje gali būti sunku adaptuotis naujoje aplinkoje, tačiau iškilus net ir menkiausiai problemai padeda juos įdarbinusi agentūra Lietuvoje. Be to, dažnai kolegomis tampa kiti su „Headex Group“ dirbantys lietuviai.

Krautuvo vairuotojo darbo pasiūlymų ieškokite čia arba susisiekite su „Headex Group“ atstovais telefonu +370 5 2734911.