Kaip patogiausiai keliauti darbui į Olandiją?

Apsisprendusiems leistis į karjeros kelionę su HEADEX Group ir savo naujo gyvenimo pradžiai pasirinkusiems Olandiją, svarbu atsakyti į nuotykingą klausimą – kaip patogiausiai pasiekti šią šalį?

Kelionė savo automobiliu

Iš Vilniaus centro į Olandijos sostinę Amsterdamą automobiliu nukaksite per maždaug 16 valandų. Panašiai truks ir kelionė į lietuvių pamėgtą Eindhoveno miestą. Kelionė savo automobiliu Jums suteiks neabejotino pranašumo ne tik dėl patogesnio asmeninių daiktų transportavimo, bet ir dėl tolesnio komforto visos Jūsų viešnagės Olandijoje metu. Nuosavas automobilis taps Jūsų patogaus kasdienio susisiekimo garantu tiek pasiekiant darbo vietą, tiek turiningai leidžiant laisvalaikį.

Ar žinojote, kad remiantis eismo įvykių statistika, Olandija yra viena iš pačių saugiausių Europos šalių? Visgi savo pačių saugumui būtina paisyti kelių eismo taisyklių, ypač numatančių greičio ribojimus. Nyderlanduose daug greitį matuojančių kamerų, pagrindinėse šalies magistralėse yra įdiegta vidutinio greičio kontrolės sistema. Artimos šviesos dienos metu neprivalomos, jos turi būti įjungtos tik esant nepakankamam matomumui. Saugos diržus turi būti užsisegę visi automobilio keleiviai. Baudos už kelių eismo taisyklių pažeidimus čia siekia iki 400 Eur, o už didesnius pažeidimus gali būti taikomas ir vairuotojo pažymėjimo atėmimas.

Skirtingai nei daugelyje kitų Europos šalių, Nyderlanduose mokesčiai už važiavimą keliais nenumatyti (išimtis – tuneliai, į kuriuos įvažiuojant taikomas vienkartinis mokestis). Miestuose automobilius reikia statyti specialiai tam skirtose ir atitinkamai pažymėtose stovėjimo aikštelėse, negalima automobilių statyti ties juodais ir baltais arba geltonais kelkraščio apvadais. Netinkamai pastatytos transporto priemonės gali būti nutemptos į saugojimo aikštelę arba gali būti užblokuotas jų ratas. Didesniuose Olandijos miestuose plačiai taikoma taip vadinama „Park and Ride“ sistema, kuomet pastatę automobilį atokiau nuo centro, galėsite patogiai keliauti viešuoju transportu, mat į automobilio stovėjimo mokestį jau įskaičiuotas bilietas į miesto centrą ir atgal.

Atvykę į Olandiją nuosavu automobiliu ir nusprendę čia įsikurti ilgesniam laikui, per 6 mėnesius turėsite savo automobilį įregistruoti vietinėje įstaigoje – olandiškame „Regitra“ atitikmenyje, atlikti techninę apžiūrą ir, be abejo, pasirūpinti automobilio draudimu. Šiuos vienkartinius rūpesčius tikrai atpirks žymiai išaugusios Jūsų susisiekimo galimybės: į darbą patogiai ir greitai keliausite ne tik patys, bet ir galėsite pasisiūlyti pavėžėti savo kolegas. Be to, už paslaugumą tinkamai atlyginsime – kompensuojame kelionei į darbą sunaudoto kuro išlaidas arba sumokame tokiems vairuotojams vienkartines premijas. Plačiau apie transporto išlaidų kompensavimo galimybes Jums papasakos HEADEX group projektų vadovai.

Keliavimas autobusais

Neturintiems nuosavo automobilio ir nebijantiems šiek tiek ilgesnės kelionės trukmės verta apsvarstyti keliavimo autobusu galimybę. Savo darbuotojams siūlome nesukti galvos dėl keleivinio transporto kompanijų paieškų – HEADEX group projektų vadovai Jums rekomenduos patikimą įmonę, su kuria saugiai ir už prieinamą kainą pasieksite savo kelionės tikslą.

Lėktuvais

Nors Olandijoje pragyvenimo lygis labai aukštas, to paties nepasakytum apie gana kuklias lėktuvų bilietų kainas į šią šalį. Iš Vilniaus ir Kauno oro uostų periodiškai vykdomi tiesioginiai skrydžiai į du didžiuosius Olandijos miestus – Amsterdamą ir Eindhoveną.

Pigūs skrydžiai į Eindhoveną nesunkiai randami svetainės skrendu.lt lėktuvų bilietų paieškos sistemoje. Be to, perkant kelionės bilietus per skrendu.lt gausite papildomų paslaugų, tokių kaip skrydžių ekspertų pagalba ir konsultacijos, lengvas papildomų paslaugų užsakymas, galimybė užsisakyti pinigų grąžinimo už atšauktą skrydį paslaugą ir kt.

Lėktuvų bilietai į Olandiją bus dar pigesni, jei juos įsigysite iš anksto, o ne prieš pat planuojamą išvyką. Tad jau dabar, nieko nelaukdami, galite pradėti geriausios kainos bilietų paieškas.

Kurį iš kelionės būdų bepasirinktumėte, visada galite drąsiai jį aptarti su mūsų projektų vadovais, kurie paslaugiai patars, pakonsultuos ir padės kartu pasirinkti geriausią keliavimo variantą.