Kaip patogiausiai keliauti darbui į Belgiją?

Net ir tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo pirmo žingsnio. Vienas pirmųjų žingsnių pasirinkusiems darbą Belgijoje su HEADEX Group – apsispręsti, kaip patogiausiai pasiekti šią šalį.

Kelionė savo automobiliu

Belgija yra palyginti nedidelė šalis – didžiausias atstumas čia neviršija 300 km. Nedidelės, tačiau vienos ekonomiškai stipriausių Europoje šalių kelių infrastruktūra yra puikiai išplėtota. Dėl minėtų priežasčių po šalį ypač patogu keliauti automobiliais. Apsisprendus į Belgiją vykti nuosavu automobiliu ne tik nereikės sukti galvos, kaip prieš kelionę sutalpinti kuo daugiau daiktų į lagaminą, bet ir dėl to, kaip čia įsikūrus nuvykti į darbą ar leistis į laisvalaikio kelionę.

Ko tikrai nereikėtų pamiršti tiek kelionės metu, tiek atvykus į Belgiją – Jūsų pačių ir kitų kelių eismo dalyvių saugumo. Kelių eismo taisyklės čia mažai kuo skiriasi nuo puikiai pažįstamų taisyklių Lietuvoje. Pavyzdžiui, artimos šviesos dienos metu nėra privalomos, jos turi būti įjungtos tik esant nepakankamam matomumui. Saugos diržus turi būti užsisegę visi automobilio keleiviai.

Belgijos keliuose yra įrengta nemažai greitį matuojančių radarų. Radarų detektorių naudojimas draudžiamas, už tai gali būti skiriama bauda arba net areštas nuo 15 parų iki 3 mėnesių, be to, pats įrenginys bus konfiskuotas. Baudos už kitus kelių eismo taisyklių pažeidimus siekia iki 300 Eur. Policijos pareigūnai Belgijoje turi teisę išieškoti baudą vietoje. Baudas galima apmokėti grynais eurais arba banko kortele. Pareigūnas privalo išduoti oficialų protokolą su nurodytu baudos dydžiu.

Užsienyje registruotų transporto priemonių savininkai už naudojimąsi Belgijos keliais neturi mokėti jokių mokesčių (mokestis taikomas tik važiuojant Liefkenshoek tuneliu). Daugumoje didesnių miestų centrinių gatvių automobilių stovėjimas yra mokamas. Belgijoje automobilių savininkai stovėjimo laikui matuoti paprastai naudoja matomoje vietoje po priekiniu stiklu statomą mėlyną kartotinį laikroduką, kuriame užfiksuojamas atvykimo laikas. Tokį kartoninį laikrodį galima įsigyti degalinėse, kioskuose ir policijos skyriuose.

Norime, kad mūsų darbuotojai užsienyje jaustų visokeriopą saugumą ir patogumą. Todėl tų HEADEX Group darbuotojų, kurie darbo Belgijoje metu naudosis ir savo kolegas į darbą pavėžės nuosavu automobiliu, laukia pelnytas atlygis. Jiems kompensuosime kelionei į darbą sunaudoto kuro išlaidas arba sumokėsime vienkartines premijas. Daugiau apie transporto išlaidų kompensavimo galimybes galite sužinoti pasikalbėję su mūsų projektų vadovais.

Keliavimas autobusais

Keliauti į Belgiją autobusu rekomenduojame neturintiems nuosavo automobilio ir nebijantiems šiek tiek ilgesnės kelionės trukmės. Renkantis šį kelionės būdą patariame pasikliauti mūsų HEADEX group projektų vadovų patirtimi – rekomenduosime Jums patikimą keleivinio transporto įmonę, su kuria patogiai ir už prieinamą kainą pasieksite kelionės tikslą Belgijoje.

Lėktuvais

Pigius skrydžius siūlančių aviakompanijų gausos dėka kelionės lėktuvu šiais laikais tampa vienu iš populiariausių ir patogiausių susisiekimo būdų. Iš Vilniaus ir Kauno oro uostų reguliariai vykdomi tiesioginiai skrydžiai į Europos sostinę Briuselį.

Lėktuvų bilietai į Briuselį arba kiti kelionės Lietuva – Belgija lėktuvu variantai patogiai atrandami bei užsakomi svetainės skrendu.lt lėktuvų bilietų paieškos sistemoje. Skrendu.lt skrydžių ekspertai visada patars ir pakonsultuos visais su pageidaujamu skrydžiu susijusiais klausimais, taip pat galėsite užsisakyti papildomas paslaugas, pavyzdžiui, kelionės draudimą, pinigų grąžinimo už atšauktą skrydį paslaugą ir kt. Bilietus įsigiję iš anksto, galėsite sutaupyti dar daugiau, todėl geriausiai nedelsti ir kuo anksčiau pradėti planuoti savo būsimą kelionę darbui į Belgiją.

Nepriklausomai nuo pasirinkto kelionės būdo, HEADEX Group projektų vadovai visuomet pasirengę Jums padėti išsirinkti optimalų ir labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį kelionės sprendimą.