Gyvenimas ir darbas Vokietijoje: ką veikti laisvalaikiu?

Agentūros „Headex Group“ Vokietijoje įdarbinti lietuviai atranda laiko ir pramogoms. Vieni laisvu laiku keliauja, kiti – sportuoja, o treti nepamiršta pasimokyti vokiečių kalbos.

Noiso lietuviai kuria tradicijas

Noiso lietuviai

Noiso mieste gyvenantys lietuviai laisvalaikį stengiasi leisti aktyviai – dauguma važinėja riedučiais ar dviračiu. Miestas įsikūręs šiaurės vakaruose, tad savaitgalius tautiečiai išnaudoja kelionėms į Olandiją ir Belgiją. Save senbuve vadinanti Rasa pasakoja, jog bent kartą per savaitę aplanko greta įsikūrusio pramogų komplekso baseiną ir saunas. Mergina džiaugiasi, jog su kolegomis sukūrė smagią tradiciją kiekvieną sekmadienį iškylauti gamtoje.

Rasa teigia, jog svarbu ne tik linksmintis, bet ir tobulėti, tad jau antrus metus lanko kalbų mokyklą bei stengiasi į mokslus įtraukti ir kolegas. Anot merginos, smagiausia, kai komanda pastovi – tokiu būdu bendradarbiai tampa draugais ir kelionių kompanionais.

Menchengladbachas tiks mėgstantiems sportuoti

Tomas Menchengladbache

Menchengladbacho mieste gyvenantis ir dirbantis Tomas pasakoja, jog čia veiklos netrūksta nei jam, nei kolegoms. Sportą mėgstantis vaikinas rytus pradeda bėgiodamas ir džiaugiasi gretimame parke įkurta treniruoklių aikštele bei kiekvieną šeštadienį čia vykstančiomis jogos treniruotėmis. Vėstant orams jis ketina pradėti lankyti vos už 10 minučių nuo namų įsikūrusį sporto klubą ir nuvykti į netoliese plytinčią slidinėjimo trasą.

Tomas pasakoja, jog laisvalaikį leidžia ne tik Menchengladbache. Dažnai užsuka į už 30 kilometrų esantį paplūdimį. Aplankęs gretimus miestus vaikinas susižavėjo ne tik Vokietijos kraštovaizdžiu, bet ir tvarkinga šalies aplinka. Tam, kad galėtų geriau pažinti vietos žmones, po darbo mokosi vokiečių kalbos.

Pietų Vokietija įkvepia keliauti

Heidelbergo pilisDirbantieji pietų Vokietijoje laisvadieniais retai užsibūna namuose. Šiam regionui priklausančios Bavarijos, Heseno ir Baden-Viurtembergo žemės garsėja nuostabia gamta ir puikia architektūra. Daugelis darbuotojų pagyrų negaili čia įsikūrusiai Heidelbergo piliai. Jie džiaugiasi, kad tokie vaizdai jų laukia vos keliasdešimt kilometrų nuo namų. Be to, gyvenant šiame regione labai patogu nuvykti į tokias šalis kaip Austrija, Šveicarija ir Čekija.

Susidomėjote darbu ir gyvenimu Vokietijoje? Pasiūlymų ieškokite čia arba kreipkitės telefonu +370 5 2734911.